• BITCOIN/TL
  2226737,566
  % 0,11
 • ETHEREUM/TL
  120773
  % 0,31
 • SOLANA/TL
  5377.45
  % -0,72
 • BITCOIN CASH/TL
  15871.51,169
  % -0,97
 • LITECOIN/TL
  2733.93
  % -0,58
 • AVALANCHE/TL
  1221.56
  % -0,76
 • CARDANO/TL
  14.8
  % 0,03
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,07

Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve XRP, Alım Sinyalleri Veren Kripto Paralar Arasında

Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve XRP, Alım Sinyalleri Veren Kripto Paralar Arasında

Bitcoin fiyatı, kripto piyasasındaki artan belirsizliğe rağmen güçlü bir şekilde yükselirken, altcoinler boğa piyasasında büyük kazançlar elde etmek için oldukça uygun fiyatlarla alım yapılabilir durumda görünüyor. Yeni verilere göre, Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve XRP, son satış sonrası potansiyel alımlar arasında yer alıyor.

7 Mayıs’ta on-chain platformu Santiment, Bitcoin, Ethereum ve diğer önemli altcoinlerin alım bölgelerinde olduğunu açıkladı. Göreceli Güç Endeksi’ne (RSI) göre, çoğu önemli kripto para alım sinyali veriyor. Kripto piyasasındaki son satış, RSI’ı aşırı satım seviyesine yaklaştırmış, özellikle Cardano (ADA) “düşük fiyattan al” için en potansiyelli aday olarak görülüyor.

Cardano‘nun RSI’ı 32 olarak ölçülüyor, bu da ADA fiyatının şu anki seviyeden satın alındığında daha iyi getiriler sunma potansiyeline işaret ediyor. ADA’nın fiyatı şu anda 0,45 dolar seviyesinde ve analistler, bu yıl içinde tekrar 0,75 dolar seviyesine ulaşma ihtimalinin yüksek olduğunu öngörüyor.

Shiba Inu (SHIB) ise hafif bir alım bölgesinde olduğu için potansiyel düşük alım listesinde ikinci sırada yer alıyor ve RSI’ı 38. Yatırımcıların bu boğa koşusu sırasında büyük karlar elde etmesi bekleniyor. SHIB fiyatı, Mart ayında meme coin çılgınlığı sırasında büyük bir ralli gördü. Balinalar SHIB’de karlarını realize etti ve Shiba Inu ekibi, popüler kripto yatırımcılarından TREAT token aracılığıyla 12 milyon dolar topladığını açıkladığında, balinaların meme coin’e yeniden girmesi muhtemel.

XRP’nin fiyat ivmesi, Ripple ile SEC arasındaki dava gelişmeleri nedeniyle dalgalı olmaya devam ediyor. XRP davasının bu yıl sona ermesi bekleniyor ve Yargıç Torres’ten Eylül ayında nihai bir karar bekleniyor. XRP’nin RSI’ı 46 ve yatırımcılar kriptoya girmek için önemli gelişmeleri bekliyor. XRP’nin fiyatı şu anda 0,54 dolar seviyesinde işlem görüyor ve SEC davası nedeniyle çok fazla fiyat hareketi görmedi.