• BITCOIN/TL
  2227132,255
  % 0,26
 • ETHEREUM/TL
  120834
  % 0,18
 • SOLANA/TL
  5381.6
  % -0,44
 • BITCOIN CASH/TL
  15882.69,322
  % -0,86
 • LITECOIN/TL
  2733.11
  % -0,44
 • AVALANCHE/TL
  1222.99
  % -0,61
 • CARDANO/TL
  14.82
  % 0,06
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,04

SHIB, Meme Token Direncini Gösteriyor, Yeni Özellikler Eklemek Üzere Hard Fork Bekleniyor

SHIB, Meme Token Direncini Gösteriyor, Yeni Özellikler Eklemek Üzere Hard Fork Bekleniyor

SHIB, bu haftanın düzeltmelerinin en kötülerinden sağ çıkarak ve hatta kısa bir süre Dogecoin ile birlikte ralli yaparak meme tokenler arasında direncini gösterdi. SHIB, çeşitli düşüşlerden toparlanmayı sürdürüyor ve işlem hacimleri sıklıkla 1 milyar doları aşarak, geçmiş günlerin momentumunu sürdürebilir.

İşte SHIB’in son gelişmeleri ve hard fork süreci:

İki Aşamalı Hard Fork: Shiba Inu, Shibarium hard fork’unun ilk aşamasını tamamladı ve “Bor” olarak bilinen bu hard fork, blok üretimi ve blok operatörleri arasındaki iletişimi iyileştirmeyi amaçlıyor. İkinci aşama olan “Heimdall” hard fork’u, işlemlerin gerçekten değişmez hale geldiği Shibarium’un finalleşme katmanı için iyileştirmeler sunacak.

Shibarium Ağı: Shibarium, Shiba Inu projesi için yerel işlem katmanı olarak giderek daha fazla önem kazanıyor. Ağ şu anda 1.7 milyon cüzdan barındırırken, Ethereum ağında tutulan SHIB tokenleri 1.4 milyon cüzdanda bulunuyor. Shibarium, ücretleri optimize etmeye çalışarak ağını daha çekici hale getirmeye çalışıyor.

Şibarin Ağı Yenilikleri ve Büyüme: Shiba Inu, Shibarium ekosistemini büyüterek başarılı bir ölçeklendirme çözümüne dönüştürmeyi hedefliyor. Ayrıca, Nisan ayında son üç ayın en yüksek yanma oranına ulaşarak işlem genişlemesini gösterdi.


Shiba Inu, Ethereum’un Şangay hard fork yükseltmelerini entegre etti ve gelecekteki hard fork’larla evrim geçirmeye devam edecek. SHIB, çoklu kullanım durumlarına ve yararlılığa sahip olmayı hedefleyerek ciddi olmayan bir proje statüsünden kurtulmayı amaçlıyor. Şibarium ağı, birkaç küçük gelişmekte olan DEX pazarını ve Ethereum adreslerine benzer bir Shibarium alan adı hizmetini barındırıyor.